O nas

Hurtownia Gracja

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku galanterii papierniczej od 2006 r. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w tej branży – z dumą możemy powiedzieć, że o kartkach, laurkach, zaproszeniach, dyplomach i papierowych dekoracjach wiemy prawie wszystko!

Niczym miłośnicy przygód podążamy za najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie uwielbienie dla niezmiennej klasyki, dzięki czemu nasza oferta wpasuje się w każdy gust. Posiadamy asortyment każdego producenta oraz importera branży papierniczej w Polsce, jak również sami zajmujemy się importem najciekawszych produktów z zagranicy. Całą kolekcję uzupełniamy własnymi wzorami naszej marki. To wszystko sprawia, że możemy pochwalić się kompleksową ofertą, obejmującą setki produktów.

Hurtownia Gracja - Asortyment
Kartki okolicznościowe na każdą okazję - Hurtownia Gracja

Hurtownia Gracja – Sprawdzona Oferta dla Biznesu

Zapraszamy na wycieczkę po kolorowym świecie kartek, papierowych ozdób i torebek w naszej hurtowni o powierzchni ponad 300 m². Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam sprostać Twoim oczekiwaniom, nie tylko pod względem oferowanego asortymentu, ale również w zakresie świadczonych usług. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Z myślą o klientach biznesowych posiadamy rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych, którzy dotrą do dowolnego miejsca w Polsce. Przez cały czas rozwoju firmy towarzyszy nam zasada realizacji zleceń z największą starannością oraz na najwyższym poziomie, dlatego oferujemy korzystny system rabatowy, a przy stałej współpracy warunki ustalamy indywidualnie. Przyjmujemy zamówienia również przez telefon i Internet, które dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych.

Kartki okolicznościowe na każdą okazję!

zdjęcia Gracja do galerii 1
zdjęcia Gracja do galerii 2
zdjęcia Gracja do galerii 3